tanıtım filmi

Rustik Perde Modelleri

Rustik perdeler, sizi belki de geçmişe götüren tasarım ve detaylar ile evinizi süsleyecek. Çok sayıda rustik perde modelleri sunuluyor.

Rustik Perde Modelleri

Perde çeşitleri arasında en geniş yelpazeye sahip olanlardan biridir. Rustik perde modelleri söz konusu olduğunda hem çeşit, hem renk, hem de tasarım konusunda sınır tanınmayan bir durum vardır. Tüm müşterilerin kendi taleplerine göre seçim yapabilecek olması son derece avantajlıdır. Kişisel beğenilerinizi ön planda tutarak dilediğiniz gibi ürün seçimi yapabilirsiniz.

Rustik Perde Modelleri Nedir?

Perde modeli dendiğinde aklınız ne geliyor? Rustik perdelerde model; perdenin korniş yerine takılı olduğu özel bir alanın olmasıdır. Genel olan bu alanda ahşap olabiliyor. Kalın boncuklarda geçirilen perde, bu alanda asılı duruyor. Korniş görevi görmesi sağlanıyor. Bunu değerlendirmeniz durumunda, aslında şık ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Hem kornişe ihtiyaç duyulmuyor hem de korniş kullanımına göre bir ölçüde çok daha kolay şekilde perde asıp çıkarma imkanı tanıyor. Peki, modeller neler?

Rustik perdelerde sade modeller…

İlk olarak sade ama şık seven müşteriler için rustik perde modelleri sunulur. Bu durumda en kolay şekilde perdelerin arasından seçim yapmak mümkün olur. Tek renk olan, kısa ya da uzun olan seçimler yapabilirsiniz. Perdenin kullanılacak olduğu alana göre kumaş seçiminin de olması sağlanabilir. Kaliteli bir kumaş seçimi ile perdelerinizin rahat bir kullanımı olması mümkündür. Bu sayede aynı zamanda güneşlik görevi de görür ve dilediğiniz zaman açarak ya da şık bir şekilde bağlayarak da kullanma imkanı bulabilirsiniz. Bu perde modellerinin sade olanları en sevilen modeller arasında gösterilebilir.

Rustik perdelerde şık modeller…

Söz konusu salon ya da oturma odası gibi alanlar olduğunda, aslında o alana uygun olan modellere yer verilmesi önemlidir. Perde odanın tamamlayıcısı olarak görüldüğünden, direkt olarak rustik perdelerde şık modellerin tercih edilmesi söz konusudur. Bakıldığında direkt olarak şık modeller, en iyi ve en güzel renklerde modeller karşınıza çıkacak. Başarılı bir dekorasyonda doğru seçilmiş bir perde odanın en güzel ifadesi olacaktır. Değerlendirip, uygun bir seçiminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Renk renk rustik perdeler…

Aynı zamanda sık sık tercih edilenler arasında renk renk olanlar var. Nasıl mı? Mümkün olduğunca şıklığı yakalamak açısından, direkt olarak rustik perde seçimlerinde desenlerin uyumlu ve renk renk seçilmesi de sağlanabilir. Özellikle mor bir mutfak, pembe bir mutfak perdesi için rustik perde modelleri en doğru seçimleriniz arasında yer alabilir. Rahat bir şekilde seçiminizi yapmanız durumunda, mutfak için de son dokunuşu tamamlamış olabilirsiniz. Dekorasyonda en önemli kriter olan perde seçimini dikkatle yapmanız önerili.

Yukarıda verilen aşamaların tamamlanması durumunda, direkt olarak perde seçiminiz de tamamlanır. Siz hangi alan için perdeyi seçecek olduğunuza karar verdikten sonra, seçim sırasında dikkat etmeniz gerekenlere göz atarak en kısa süre içinde perde seçiminizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Tahmin ettiğinizden çok daha şık bir görünüm elde etmenin yanı sıra perdenin kullanışlı olmasını da değerlendirmiş olacaksınız.

Rustik Perde Modellerinde Kalite

Perdenin kalitesi, kullanılan kumaştan ve korniş görevi görev o detaydan anlaşılır. Ahşap olması, demir olması gibi farklı bir malzeme kullanılması söz konusu olabilir. Rustik perde modelleri dendiğinde, direkt olarak kaliteden ödün verilmeden gereken yapılacak. Kullanımın hem uzun ömürlü olması hem de her açıdan en iyi şekilde ifade edilecek olması önemlidir. Bunun için rustik perdelerde kaliteden ödün verilmeden üretim yapılır. Ahşap bölmeler, çelik bölmeler gibi farklı alanlarda değerlendirme de mümkündür. Tamamen buna yoğunlaşıp, en iyi şekilde perde modellerinin seçiminin yapılması sağlanacaktır.

Kaliteli ve şık…

Perdelerde en önemli husus hem kaliteli hem şık olmasıdır. Uzun ömürlü kullanmak istediğiniz bu ürünler için direkt olarak kaliteden ödün verilmeyen ürünlerin üretilmesini sağlayabilirsiniz. Kalite, kullanılan kumaş ile de ölçülür. Bu sebeple mutlaka perdelerinizde kullanılan kumaş için özel seçim yapmanız önerilir. Değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak kaliteden ödün vermeyen şık perdelerin oluşumu sağlanacaktır. Değerlendirip, bu alanda en iyi şekilde perde seçiminin tamamlanması sağlanacaktır.

Uzun ömürlü perdeler…

Kalitesinden ödün verilmeyen rustik perde modelleri için elbette uzun ömürlü olması istenenler arasında. Yıkanma sonrasında kalitesinden ödün vermemesi demek, renk değiştirmemesi canlılığını koruması demektir. Bunun için direkt olarak perdeleri incelerken mümkün olduğunca kaliteli olmasına da özen göstermeniz istenir. Bunu değerlendirin ve en şık modeller için anında sunulan detayları inceleyin. Hem güvenli hem de kaliteli olan perde modellerinin kullanışlı olması da sizin için bir artı olacak. Kullanım konusunda sorun yaşamadan, mümkün olduğunca avantajlı şekilde perde seçiminizi yapacaksınız.

Yukarıda verilen detaylara bakarak seçim yapılması durumunda, herhangi bir sorun yaşanmaz. Tahmin ettiğinizden çok daha uzun ömürlü şekilde, zarar görmeden ve kaliteli şeklide üretimden faydalanmış olursunuz. Son derece şık modeller arasından seçim yaparak, kullanmak istediğiniz perdeleri rahat bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Rustik Perde Fiyatları

Perde seçimlerinizde fiyatların ne olduğunu merak etmeniz olağan. Bakıldığında uygun olan ödemelerin oluşması için geniş bir yelpaze üzerinden fiyatlandırma yapılıyor olduğunu da göreceksiniz. Nasıl mı? Mümkün olan en uygun ödemelerin sunulması, mümkün olduğunca avantajlı ödemeler ile memnun kalacağınız şekilde fiyatlandırma olması gibi pek çok husus olacaktır. Bunun dışında sizin seçimleriniz de fiyatı netleştirir.

Fiyatlar perdenin kalitesi ve çeşidi, perdede kullanılan malzemeler, perdede kullanılan kumaş ve diğer pek çok kritere göre direkt olarak fiyatın belirlenmesi konusunda nettir. Bu durumda sizin seçmiş olduğunuz perde için nasıl bir boyut olacağı, hangi kumaş olacağı gibi hususların netleşmesi durumunda direkt olarak fiyat belirlenecektir. Son derece uygun olan ödemeler sayesinde avantaj elde edeceğiniz rustik perde modelleri arasından seçiminizi rahatça yapmanız mümkün olacaktır.

Hem şık hem de ekonomik perdeler…

 duyurular