tanıtım filmi

Perde Modelleri, 2023'te de şok fiyatları ile Perdelens'te!

Perde modelleri ile Türkiye'nin en büyük perde satıcısı Perdelens, lens perde çeşitleri başta olmak üzere, her zevke ve her bütçeye uygun fiyatları ile rengarenk fon perde çeşitleri, stor-zebra perde, rustik, mutfak, salon ve yatak odası perde çeşitleri ile size binlerce ürünü bir arada sunuyor. Beylikdüzü'nde yer alan showroom'unda yüzlerce çeşit perdeyi en uygun fiyatları ile sunan Perdelens, size %100 memnuniyet garantisi de sunuyor.

Lens, Tül, Stor-Zebra ve Fon Perde Çeşitleri Seçiminde Ücretsiz Danışmanlık

Perde modelleri ile yaşam alanlarınıza değer katan Perdelens, 2023 tül, lens, stor-zebra ve fon perde çeşitleri ile dünyaya bakış açınızı değiştiriyor. Yüzlerce çeşitten oluşan özel tasarım Perdelens perde çeşitleri arasında zevkinize ve odanıza en uygun perde çeşitleri ve aksesuarlarını seçebilirsiniz. İnternet üzerinden perde modelleri seçimini ve satın almayı keyifli bir hale getiren Perdelens, özel olarak geliştirdiği görüntülü perde ölçüsü alma tekniği ile doğru yüksekliği ve genişliği belirleme konusunda size tam destek sağlıyor. Görüntülü ölçü alma desteği ile camınızın ölçüsünü saniyeler içerisinde kolaylıkla alabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda İstanbul içi perde ölçüm servisi ile ücretsiz hizmet de sağlamaktayız. Ücretsiz kargo desteği ile tüm fon perde çeşitleri ve diğer perde çeşitleri evinize özel ambalajlarda ve hızlı bir şekilde teslim edilir. Özel ambalajından çıkardıktan sonra perdelerinizi kendiniz bile kolaylıkla asabilir ve odalarınıza muhteşem bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Perde Modelleri, 2023'te de şok fiyatları ile Perdelens'te!

Her Zevke Uygun Lens, Tül ve Fon Perde Modelleri

Perde çeşitleri ile müşterilerimizin ev ve yaşam alanlarında özel ürünler sunmaya devam ediyoruz. Perdelens, her zevke ve her bütçeye uygun Lens perde çeşitleri, ucuz fiyatları ile sunuyor. Zebra, tül, fon ve stor perde çeşitleri, zengin ürün çeşitleri ve tüm perde çeşitleri için size de showroom'umuza bekliyoruz. Perde çeşitlerindeki yüksek indirim oranlarıyla size en iyi alışveriş keyfini yaşatıyoruz. En son çıkan tül ve fon perde modelleri ve aksesuarlar için sizi Beylikdüzü Perdelens satış noktalarına bekliyoruz. Perdelens'in 2023 lens perde çeşitleri ve kampanyalarından anında haberdar olmak için bizi Instagram'da da takip edebilirsiniz!

 duyurular