tanıtım filmi

Jaluzi perde kullanımda sağladığı avantajlara özellikle iş yerlerinde tercih edilmesi gereken perde çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu perdeler sundukları avantajlarla evde de oldukça sık tercih edilmektedir. Evlerde özellikle çalışma odaları, mutfak gibi alanlarda kullanılan perdelerin en önemli özelliği kullanıcılara ışık hakimiyeti vermesidir.

Kontrol ve Güç Sizinle Olsun ; 

Jaluzi perdeler yapılarından dolayı yüksek ışık kontrolü sağlarlar. Ortama ne kadar ışık girmesi isteniyorsa perde ona göre rahatlıkla ayarlanabilir. Ayrıca bu perdelerin en önemli özelliği alana ışık sağlarken dışardan görüşü engellemeye devam etmesidir. Normal perde kullanımında maksimum ışık elde etmek için perdelerin tamamen açılması gerekir. Bu da dışardan bakıldığında evin için rahatlıkla görülmesini sağlar. Kontrolü bu kadar yüksek olan jaluzilerin görünümleri de oldukça şık ve göz alıcıdır. Bu perdelerin arkasından aşağıya ya da yukarıya dışardan gözükmeden bakmak oldukça kolaydır. Tam anlamıyla gizlilik elde etmek için gönül rahatlığıyla kullanılabilecek olan jaluzi modelleri ahşap ve metal çeşitleri ile her alana rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Metal modeller genellikle çalışma ortamlarında tercih edilirken farklı bir tarz yakalamak isteyenler evlerinde, yazlıklarında ahşap modelleri rahatlıkla tercih edebilir. Her malzemenin kendine has avantajını yansıtan jaluzi perdeler kullanım özgürlüğü ve konforu sağlar.

Jaluzi Perde Temizliği ve Kullanımı ; 

Jaluzi perdeler kumaş perdelere göre kullanımda kolaylık sağlar. Temizlik konusunda da pratik olan bu perdeleri basit toz alıcı sopalar aracılığı ile temizlemek oldukça kolaydır. Jaluziler hiç yerinden oynatılmadan nemli bir bez ile silinebilir, tozu alınabilir hatta elektrik süpürgelerinin perde temizleme başlıkları ile temizlenebilir. Temizlikte oldukça pratik olması ile pek çok perde modelinden daha tercih edilir olan jaluziler yapıldıkları malzemelere göre çok uzun ömürlü çözümler olabilirler. Kumaş perdelerin güneşin etkilerinden veya yıkamaya bağlı yıpranmalardan dolayı ömürleri daha kısadır. Perdenin temizlikte gördüğü işlem miktarının artışı eskimeyi hızlandırabilir. Ancak jaluzilerde malzeme kalitesine bağlı olarak yıpranma gözükmesi için uzun yıllar geçmesi gerekir. Düzgün bakımla birlikte 10 yıla kadar rahatlıkla kullanılabilen jaluzi perde modelleri her anlamda performans ve tasarruf sağlar.

 
 
 duyurular