tanıtım filmi

Hakkımızda;

Perde sanatının öncüsü; "Perdede yeni nefes" sloganı ile Perdelens markası adı altında mekanik grup perde imalatı ile perde üretim sektöründe yerimizi aldık. 2010 yılında kurmuş olduğumuz üretim şirketinde ilk kriterimiz kalitedir.

Üretim kalitemizi arttırmak, perde modelleri konusunda ürün seçeneklerimizi çoğaltmak adına mekanik grup perde imalatı dışında, ihtiyacınız olan her türlü perde modelleri üretimini yapmaya başladık. En iyi şekilde üretimin olması, en iyi malzemelerin kullanılması, taleplere göre hareket edilmesi gibi belirlenen kurumsal niteliklerimiz kısa sürede çok sayıda müşterimize ulaşmamızı sağladı.

Misyonumuz

Mekanik perde üretimi konusunda firmamızın attığı adımlar, perde kullanımı alanında insanların işini kolaylaştırmıştır. Perdelens markası ile ürettiğimiz Lens perde, stor perde gibi mekanik perdelerin ev ve iş yerlerinde en rahat şekilde kullanımı sağlaması bu alanda sunulan hizmetten memnun kalınmasını da desteklemiştir. Üretilen mekanizmaların en iyi şekilde olması, profesyonel ve kurumsal üretim ile mümkündür. Bunu değerlendirip, yıllardır bu alanda en iyisi olmak için çalışıyoruz. Ekip üyelerimiz ve üretim alanında çalışan her personel, bu alanda en iyisi olmak adına gerekeni yapıyor. Hizmetimizi geliştirerek kurulduğumuz günden bu yana ilerlemeyi başarı ile sağlıyoruz.

Stor Perde Üretimi;

Yaygın olarak kullanılan stor perde modelleri gerek mekanizma gerekse perde konusunda geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Desen ve renk seçimi konusunda müşterilerimizin rahat şekilde hareket etmesine özen gösteriyoruz. Dilediğiniz zaman özel ölçüler ile bu perde üretiminin en kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Fon Perde – Tül Perde Üretimi;

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan fon – tül perde gibi perde çeşitleri için de üretim yapılıyor. Müşterilere özel perde model ve tasarımları sayesinde, müşterilerimizin bu alanda aldığı hizmetten memnun kalması da sağlanmıştır. En iyi üretimlerin kurumsal süreçlerden geçerek, en iyi malzemeler sayesinde memnun edecek şekilde sunulması sağlanıyor. Bunları değerlendirmeniz halinde, kaliteden ödün vermediğimizi de anlamış olacaksınız.

Lens Perde Üretimi;

Mekanik perde üretimi konusunda son nokta olan lens perdeyi üretiyoruz. Sizin için bu perdenin, tek bir mekanizmadan üç farklı özellik oluşturup, en iyi şekilde kullanılmasını sağlamış olduk. Bu durumda konfor ve rahatlık arayan kişiler için perde seçiminin lens perde olması olağan. Temizleme ve diğer aşamalarda da geliştirmiş olduğumuz yöntemler sayesinde müşterilerimizin sorunsuz şekilde hizmet almasını sağlamış oluyoruz.

Üretimde her zaman kalite ve güvenden ödün vermemeye çalışıyoruz. Bu zamana kadar sunduğumuz hizmette müşteri memnuniyetinin sağlanmış olması kalite ve güven kriteri ile olmuştur. Alanında uzman olan ekip üyeleri ile yapılan çalışmalar sayesinde en iyi perde üretimi için çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını hedefledik. Sonrası için ise müşteri memnuniyetinin taleplere karşılık verilmesinden öte, tamamen ihtiyaçlara yönelik çözüm getirerek sağlamak istiyoruz. Perde temizliği, kolay perde takma çıkarma gibi ihtiyaç duyulan her ne ise ona göre hareket edilerek perdelerin ona göre üretimini sağlayacağız. En iyisi olmak ve bu sektörde adımızı kalite ve güvenle duyurmak adına çalışmalarımız devam edecektir. Kaliteli ve güvenli hizmet konusunda sonraki süreçlerde de bu kriterlerin dışına çıkmadan size hizmet getirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz, daha çok kişiye ulaşmak ve Türkiye’nin her şehrine kaliteli ve profesyonel perde üretimini ulaştırmak. İhtiyacınız olan perde modelleri ve perde çeşidine göre hizmet sunarak bu alanda en iyi hizmeti almanızı sağlayacağız. Geniş lokasyonlarda hizmet vermek ve müşterilerin bize hemen ulaşmasını sağlamak, hedeflerimiz arasında. En iyi hizmete en uygun fiyattan ulaşmanız ise üretim sırasında yapılan titiz çalışmalar ile olacak. Perde üretimi için tüm bunları göz önünde bulundurmaya dikkat ediyoruz.

Kaliteden ödün verilmeyen perdeler için anında iletişime geçebilirsiniz...

 duyurular