tanıtım filmi

En Son Çıkan ve En Çok Satılan Perde Modelleri

Perde çeşitleri içinde yer alan stor perde modelleri, sağladığı kullanım kolaylığı ile biliniyor. En son çıkan perde modelleri incelenerek, karar verilebilir.

En özel modellerin sunulması sağlanıyor. En son çıkan perde modelleri, yılın trend renklerinin yer aldığı modellerdir. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra, direkt olarak şıklık ve zarafeti de evinize taşıyacaktır.

En Son Çıkan ve En Çok Satılan Perde Modelleri

Trend Renklerde Perdeler

Perde çeşitlerinin trend renklerden oluşması, son çıkan perdeleri tercih edecek olan kişiler için bir avantaj.  Hem evinizi aydınlatacak hem de şık ve güzel bir görünüm yaratacak bu modelleri tercih edebilirsiniz. Salon, yatak odası, mutfak için rengarenk olan perdelerde son dönemin en çok tercih edileni, güneşliklerden birden fazla rengin bir arada yer almasıdır. Renklerin dikkat çekmesi, odalarınızın hareketlenmesi gibi pek çok erki yaratacaktır. Bu sayede yaşadığınız odada siz de enerji bulma fırsatı yakalayacaksınız.

 • Açık renkler
 • Koyu ve ikili renkler
 • Sade desenler
 • Küçük figürler ile sade perdeler

Gibi seçiminizi modeller üzerinden yapabilirsiniz. En çok satılan perde modelleri arasında stor perdeler olduğu görülüyor. Bunun nedeni ise kullanışlı olmasının yanı sıra, model ve renk konusunda geniş bir yelpaze sunulmuş olması. Değerlendirin ve sizin için en beğenilen perdenin seçimini yapın. Model ve renk konusunda sınırsız sayıda seçim şansınız var.

En Beğenilen Desenler

Farklı desenlerin olduğu perde seçimini yapmak ister misiniz? Bunun için stor perde konusunda farklı ve beğenilen desenleri incelemeniz önerilir. Sunulan desenlerin son derece sade olmasını istemeniz halinde, ona uygun seçenekleri göreceksiniz. Dilerseniz biraz daha büyük dikkat çeken desenleri de tercih edebilirsiniz.

 • Zebra desenli perdeler
 • Çiçek desenli perdeler
 • Düz renk perdeler
 • Geometrik desenli perdeler

Gibi perde deseni konusunda son derece geniş çapta sunulan perde çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Beğendiğiniz perde modellerinde istediğiniz deseni bildirmeniz halinde, son derece geniş bir yelpazeden seçim yapma şansınızın olduğunu da göreceksiniz. Tek renk olan perdeler için en son çıkan perde modelleri arasında çok sayıda seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Bunu bilerek, satın almak istediğiniz perdeyi kolayca seçebilirsiniz.

Kullanışlı ve Kolay Perde Seçiminiz: Stor Perde

Almak istediğiniz perde için seçiminiz stor perdeden yana olabilir. Kolay kullanımı sağlamak açısından her cam bölümü için ayrıca bir perdenin stor olarak ayrılması söz konusu. Bu durumda direkt olarak açmak istediğiniz cam olduğunda ona göre hareket etmeniz sağlanacak. Değerlendirip, stor olarak kullanacağınız bu perdelerin rahat bir şekilde boyutlandırılmasından sonra kolayca kullanımının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Perdelerin dokusu, rengi ve tasarımı konusunda çok sayıda seçenek olacaktır. En çok satılan perde modelleri arasında yer veriliyor olmasında en önemli husus, hem kullanışlı olması hem de seçeneği çok sayıda olmasıdır. Dilerseniz anında seçim yapabilirsiniz.

 • Özel boyutların ayarlanması
 • Perde renginin geniş yelpazede sunulması
 • Desen konusunda en iyi önerilere yer verilmesi
 • Perde mekanizmasının sağlam olması

Gibi pek çok fırsat sunuluyor. Değerlendirip, almak istediğiniz perdenin seçimini yapabilirsiniz. Alt bölümünün düz olduğu, ovallerin oluşturulduğu farklı modeller de sunuluyor olacak. Bunları değerlendirmeniz halinde, seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Perdelerin alana göre konumlandırılması, çok sayıda seçenek arasından odanızın boyutunu da göz önünde bulundurarak seçilmesi önemlidir. Kriterlere uygun şekilde çok sayıda perde olduğundan seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. En son çıkan perde modelleri arasından siz de seçiminizi yaparak, anında sipariş verebilirsiniz. En özel desenler sizler için oluşturulmuştur.

Son model perdeleri anında inceleyebilirsiniz...

Bizi Pinterest'te de takip edin!

 duyurular