tanıtım filmi

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Kullanım konusunda en rahat olan perde çeşitleri içinde jaluzi perde modelleri var. Hem kullanışlı hem de çok çeşitli.

Bakıldığında jaluzi perde modelleri kapsamında hem kullanılan ürünler, hem de seçilen renkler, kullanılan alanlar çok sık değişir. Bu durumda perdenin kullanım alanının geniş olmasının yanı sıra, sunulan seçeneklerinin de geniş olduğundan bahsedebilirsiniz. Dilerseniz modelleri inceleyerek, siz de seçim yapabilirsiniz. İşte detaylar…

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri

Çok sayıda çeşidi olduğu bilinen bu perdeler için modeller neler? Modeller farklı alanlarda kullanıma müsait olmasının yanı sıra, her zevke de hitap edebilecek şekilde oluşturuluyor. Bunu değerlendirmeniz durumunda, rahat bir şekilde perde seçiminin olmasını da sağlamış olacaksınız. Güvenli bir şekilde perde üretiminden faydalanarak bu modeller arasından seçiminizi evinize uygun şekilde yapabilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Ahşap jaluzi perde katlamalı;

Jaluzi perde, kullanım açısından bir stor gibi düşünülebilir. Ancak kullanılacak olan malzeme değişimi çok sayıdadır. Bu durumda jaluzi perde modelleri dendiğinde, akla çok sayıda perde çeşidi geliyor. Bunun sebebi tamamen perdede kullanılan malzeme, kullanılacak renk – biçim ve kullanılan alanın farklı olmasıdır. Direkt olarak akıllara katlamalı olanları geliyor. Bir ip yardımı ile ya da çekme yardımı ile perdenin kapanması mümkün. Perdenin hangi alanlardan kapanacak olduğu bellidir. Bu durumda camların boyutuna göre de ayarlanabilir. Tamamen sizin seçiminize göre şekillenmesi söz konusu olacaktır.

Ahşap Efektli jaluzi perde;

Tercih edilen ve sık sık karşınıza çıkacak olan modeller arasında ahşap efektli jaluzi perde de yer alıyor. Bakıldığında direkt olarak bu perde modellerinde efekt olduğu görülür. Açılıp kapanması durumunda, kapalı olduğu pozisyonda daha geniş gözükmesi ya da dalgalı gözükmesi gibi bir durum olacaktır. Bu şekilde tasarlanmış olan modellerin ofislerde sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Çok sayıda model ve seçenek olduğundan kullanım alanı konusunda sınır tanınmaması sağlanmaktadır. Siz de inceleyerek seçiminizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz.

PVC jaluzi perde;

Perde çeşitleri içinde sevilen bir türdü. Kullanımı oldukça kolaydır. Daha konforlu ve rahat olması açısından jaluzi perde modelleri içinde yer alan PVC jaluzi perde seçiminin gerçekleşmesi de mümkün. Bu durumda direkt olarak ürünü belirleyip, renk ve ölçü konusunda gereken bilgiyi vermeniz istenir. Değerlendirip, bu alanda sunulan perde modellerine göre hareket edebilirsiniz. Sizin için en özel şekilde ölçülendirilen bu perdelerde kullanım açısından herhangi bir sorun yaşamadan rahat edeceksiniz.

Bambu ahşap jaluzi perde;

Kullanılan malzemenin değişmesi söz konusu olabiliyor. Elbette bu durumda direkt olarak seçtiğiniz modele göre hareket edebilirsiniz. Sizin için sunulan perde modelleri içinde jaluzi biçiminde ancak kullanılan malzemenin değiştiği çok sayıda model olacak. Bunları değerlendirip, direkt olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Sunulan seçenekleri inceleyerek, sizin için sunulan ürünler arasından doğru bir seçim yapabilirsiniz. En çok tercih edilen, şık ve kullanışlı olan perde modelleri arasında yerini alıyor.

Yukarıda verilen modeller kullanım açısından aşağı yukarı aynıdır. Bakıldığında malzemelerde değişim olabiliyor. Bunun dışında jaluzi perde modelleri arasında dilediğiniz gibi seçiminizi yapmanıza imkan tanınıyor. Değerlendirip, bu alanda sizin için sunulan çok sayıda seçeneği inceleyebilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olan çok sayıda model için seçebileceğiniz çeşitler olacak. Beğenmenizin yanı sıra kullanışlı olma, kullanılacak olan alan gibi kriterler belirleyerek ona göre hareket edebilirsiniz.

Jaluzi Perde Modellerinde Renkler

Çeşitler sadece perdede kullanılan malzemenin türüne göre değişmiyor. Bakıldığında kullanılan çok sayıda seçenek olduğunu da göreceksiniz. Renklere bakıldığında geniş bir skala oluşturulmuştur. Bu skala sayesinde hem şık hem de güzel görünümlü çok sayıda perde göreceksiniz. Genel olarak ahşap olanlarının tercih edilmesi demek, kahve tonlarında olan perdelerin en sık kullanılan perdeler olduğunu göstermektedir. Değerlendirin ve bu alanda sunulan seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi hareket edin. Özel ölçüm ile üretilebilen bu perdeler için renk konusunda da seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Ahşap, kahve tonlarında olan perdeler

Beyaz jaluzi perde çeşitleri

Toz pembe – açık renk perdeler

Koyu renk jaluziler

Gibi pek çok çeşit olduğunu bilmelisiniz. Jaluzi perde modelleri dendiğinde, renk konusunda herhangi bir sınırlama olmuyor. Bunun için tamamen kendi kişisel seçimlerinizi göz önünde bulundurup, bir perde seçiminin olmasını sağlayabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz şekilde üretimi yapılacak olan bu perdelerde özel ölçüler ve özel renk talepleri alınabilir. Tamamen kendi seçiminize göre hareket edip, sorunsuz şekilde perdeleri alabilirsiniz.

En çok tercih edilen jaluzi perde renkleri…

Son dönemin en çok tercih edilen renkleri ahşap olacak. Ahşap modellerde beğeni son derece fazla olduğundan, bu alanda üretilen ürünlerde seçenek de çok oluyor. Bunun dışında beyaz olanlar da tercih ediliyor. Beyaz zarif ve şık durduğundan, tercihinizin bu yönde olması söz konusu. Elbette seçim tamamen size bırakılıyor olacaktır.

Jaluzi Perde Fiyatları

Perde seçiminizde fiyatlar nasıl olacak? Fiyat belirleme konusunda perde çeşidine göre hareket edildiği aşikar. Genel olarak perde çeşidi için belirlenmiş olan bir aralık var. Bu aralığa göre direkt  fiyatların netleşmesi sağlanır. Hem şık hem de kaliteli olan perde modellerinde seçiminizi dilediğiniz gibi yapabilir, bu alanda sunulan ürünlere bakarak kalite ve modele göre tercihinizi belirleyebilirsiniz. Hem indirimli ürünler olması hem de kaliteli olması avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Perdelerin boyutu, seçilen perdenin özellikleri, perdenin kullanım durumu, perde malzemesi gibi pek çok husus fiyat belirleme konusunda etkilidir. Bu sebeple net fiyatın verilmesi açısından sizin de seçiminizi tam bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ona göre fiyat sunulması sağlanır. Piyasaya göre uygun olmasına ve mümkün olduğunca avantajlı ödemelerin talep edilmesine özen gösterilir.

Kaliteden ödün verilmeyen perde modelleri için indirimler de yapılır. Kampanya ve indirimleri takip ederek, mümkün olan en iyi fiyattan satın alma şansınızı kaçırmayın. Jaluzi perde modelleri içinden dilediğinizi satın alabilir, güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem kaliteli hem uzun ömürlüdür.

 duyurular