tanıtım filmi

Fon Perde Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Fon perde modelleri, modası asla geçmeyecek perde modelleri arasında ilk sıradaki yerini korumaya devam ediyor. Yüzlerce perde modelleri ile evlerinizin şıklığına şıklık katan Perdelens, en son çıkardığı fon perde modelleri ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Perde sanatının öncüsü Perdelens, fon perde modelleri ve çeşitleri konusunda hayal dünyanızı zorluyor...

Her geçen gün farklı desen ve renkler fon perde modelleri arasında yerini alıyor. Hem kullanışlı hem de şık olan bu perdeler evin her odasında tercih edilebilir. Fon perdelerin güneşliği için de stor perdeler tercih edildiğinde hem modern hem de şık bir görünüm elde etmek zor olmuyor. İşte, fon perdeler için önerilen modeller…

Fon perde modelleri

En Beğenilen Fon Perde Çeşitleri

Fon perde modelleri içinde en beğenilen, birkaç rengin kombin edilmiş olduğu modellerdir. Hangi oda için perdenin yapılacak olduğuna göre renklerin belirlenmesi en doğrusu olacaktır. Fon perde modelleri konusunda seçiminizi ona göre yapabilir, son derece şık ve beğenilen fon perde modelleri seçimi ile evinizin şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Oturma odası, salon ve hatta yatak odası için dahi kullanılan perdeler arasında fon perdeler var. Fon perde modelleri için seçenek çok sayıda olduğundan, kolay şekilde tamamen kişisel beğeninize uygun seçim yapabilirsiniz.

Kumaş dokusuna göre perde seçimi;

Fon perdelerde ince kumaşların kullanılması, kalın ve ağır kumaşların kullanılması, saydam kumaşların kullanılması gibi kumaş konusunda çok sayıda seçenek olacaktır. Değerlendirip, bu alanda dilediğiniz gibi fon perde modelleri konusunda en doğru seçimi yapabilirsiniz. Kumaş dokusunun kolay temizlenen bir doku olmasına dikkat ederek fon perde modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Perde seçiminizde doğru bir seçim olması için öncesinde odanın boyutu, renk tonları gibi belirlemelerin arasında da perde belirleyebilirsiniz.

Perde duruşu nasıl olsun?

Evet, dikkat etmeniz gereken ikinci husus perdenin nasıl durmasını istediğinizdir. Fon perdelerde hem düz bir görünüm hem de kloş – dalgalı bir görünüm sağlanabilir. Bunun için tamamen sizin nasıl bir görüntü elde etmek istediğinizden yola çıkarak seçim yapabilirsiniz. Değerlendirin ve anında bu perde türüne göre hareket edin. Perdenin duruşunu inceleyerek, özellikle dar ve karanlık olan odalar için düz perdeleri tercih edin.

Fon perde modelleri seçimlerinizde en beğenilecek olanlar odanızı geniş ve ferah gösterecek olan seçimlerdir. Eğer odanız dar ise ve fon perde kullanmak istiyorsanız, açık ya da duvara uygun olan renkler ile daha geniş bir oda görünümü elde edebilirsiniz. Fon perde modelleri içinde yer alan bu modeller arasından seçiminizi kolayca yapabilir, dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Sunulan seçeneklere bakarak, dilediğiniz gibi belirlediğiniz fon perde modelleri ile odaların şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Seçiminizi perde rengine ve desenine göre de yapabilirsiniz.

Fon Perde Modelleri ve Renk Seçimi

Fon perdelerde en doğru renk seçimi iki renk olarak perdelerdir. Düz ve iki renk olan perdeler spor bir görünümün yanı sıra, zarafeti de evinize taşıyor olacak. Salon ve yatak odaları için genel olarak bu perde modellerinin kullanılmasının avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Seçiminizi beğendiğiniz en az iki renk üzerinden yapmanız halinde, beğenilen bir perde seçiminiz de yapmış olacaksınız. Sunulan seçenekler kapsamında direkt olarak fon perde modelleri içinden dilediğiniz bir modeli seçin. Yılın trendi olan mor, kahve tonları gibi daha çok dikkat çeken renkler fon perdelerde kullanılabilir.

Renk seçimleriniz uyumlu olsun…

İki ya da üç renk kullanmak isteyen, desenli kumaşlara yer vermek isteyen kişiler için direkt olarak uyumlu olan renkleri bir arada kullanmasının avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Perde modelleri konusunda anında seçiminizi yapabilir, istediğiniz model ve renk ile fon perde modelleri oluşturup en özel şekilde odalarınızda son dekorasyon adımını atabilirsiniz. Değerlendirip, seçtiğiniz özel tasarım ve renkleri bir araya getirip kolayca şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Bizi Instagram'da da takip edebilirsiniz.

 duyurular