tanıtım filmi

Lens Perde Nedir?

Lens perde, yaygın olarak kullanılmaya başlanan yeni bir modeldir. Peki, lens perde nedir? İşte merak ettiğiniz detaylar…

Lens Perde Nedir?

Lens perde nedir sorusunun yanıtına, tek mekanizmada üç perde özelliği taşıyan perdedir yanıt verilecektir. Aynı zamanda lens perdeye dikey perde de deniyor. Çalışma şekli olarak diğer perdelerden farklı olarak, aynı anda tül, fon ve güneşlik olabiliyor.

Lens Perde Nedir? İşte Lens Perde Modelleri

Lens perde, dikey perde biçiminde aşağı doğru uzar. Elbette bakıldığında son derece geniş bir model ağı sunulur. Rahat bir şekilde seçim yapmanızı sağlayacak olan çok sayıda seçenek var. Lens perde modelleri ilk üretimde düz çizgili olarak ortaya çıkmıştır. Ancak sonrasında desenli ve fonluk grup olarak üretilmeye başlanmıştır.

  • Çizgili lens perdeler
  • Desenli lens perdeler

Perde modellerinde de renk ve desen konusunda seçiminizi dilediğiniz gibi yapabileceksiniz. Geniş bir yelpazede en iyi şekilde sunuluyor. Değerlendirip, tercihinizi yapabilirsiniz.

Lens Perde Nasıl Kullanılır?

Kullanım açısından lens perdenin mekanizmaları üzerinden işlem yapılır. Her iki yanında yer alan zincir mekanizmaları vardır. Bu alandan sağ ve soldan çekilip açılan bir perde türüdür. Sağdan sola ya da soldan sağa çekerek kullanılması sağlanabilir. Perdenin kullanımı göz önünde bulundurulduğunda son derece rahat bir perde olduğu sonucu çıkıyor. Perde ortadan ikiye ayrılarak dahi kullanılabilir. Bunun için dilerseniz direkt olarak perdenin kullanımında ortadan ikiye ayrılarak gün içinde ki kullanımının da bu şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Kolay bir mekanizma olduğundan, direkt olarak konforlu alanlar için bu perdenin seçiminin yapılması avantajlı olabilir.

Gündüz tül olarak kullanılabilir…

Sizin mekanizma üzerinden yaptığınız ayarlar ile lens perde gün içinde tül gibi kullanılabilir. Lens perde nasıl kullanılır sorusunun yanıtına, direkt olarak gün tül olarak kullanılması açısından mekanizmadan ayarın yapılmasının yeterli olduğu cevabını alacaksınız.

Gece tamamen kapatabilirsiniz…

Gece yapılacak olan mekanizma ayarı ile ise direkt olarak dışarısı ile bağlantının kesilmesi de sağlanabilir. Bu durumda direkt olarak perdenin kullanımının avantajlı hale geldiğini siz de yakından görmüş olacaksınız.

İki işlevselliği ile perde kullanımının son derece avantajlı olduğunu göreceksiniz. Bu perdelerde kullanım rahat olduğundan, son dönemin en çok tercih edilen perdeleri arasında girmesi öngörülüyor. Rahat bir şekilde perdenin kullanılması sağlanıyor.

Lens Perde Nasıl Yıkanır?

Diğer merak edilen husus ise lens perde nasıl yıkanır sorusunun yanıtıdır. Elbette yıkama konusunda da kolaylık olması son derece avantajlı sonuç alınmasını sağlar. Peki, bu perdeler nasıl yıkanıyor? Yıkama için size verilen püf noktalara göre hareket ederek, perde kullanımının sizin için son derece kolay bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Lens Perdeye Özel Perde Yıkama Torbası…

Perde temizliğinin kolay hale gelmesi, perdenin renk atmadan en iyi şekilde yıkanması için lens perde yıkama torbası kullanabilirsiniz. Özel olarak üretilen bu torba, perdelerinizin tam anlamıyla temizlenmesi, renk atmadan en iyi şekilde lekelerden arınmasını sağlayacaktır.

  • Lens perde yıkama torbası kullanılarak,
  • Çamaşır makinesinde 30 derece 600 devirde yıkanmalıdır.

Perde temizliği, perdenin %100 örgü kumaşı sayesinde kolay olacağını bilmelisiniz.

Lens Perde Fiyatları

Sizin için özel üretilen lens perdelerde, fiyatlandırma tıpkı diğer perde çeşitlerinde olduğu gibi yapılır. Duvarın eni ve boyuna göre çıkan ölçüye göre, metrekare üzerinden hesaplama yapılıyor. Mümkün olan en uygun ödemelerde lens perde satın alabilirsiniz. Birim fiyatının uygun olmasına dikkat edilerek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Lens perde fiyatları kapsamında anında değerlendirmenizi yaparak, özel ölçülerle satın alabilirsiniz.

En son çıkan ve en şık perde modelleri için Perdelens'i Pinterest'te de takip edin!

 duyurular